שימו לב: שוק הספרים האלקטרוניים הוא שוק מתפתח במהירות. בכל יום נוספות תוכנות חדשות שמאפשרות לקרוא ספרים אלקטרוניים. לפעמים, מכל מיני סיבות, תוכנות שתמכו בקריאת ספרי ePub3 בעברית, מפסיקות לתמוך בפורמט זה. אנו עוקבים אחר כל השינויים ומביאים לכם את החדשות האחרונות. כדאי להיכנס לדף זה מדי פעם כדי להתעדכן בחידושים.

כדי לקרוא ספרי ePub3:

  1. יש להתקין מראש אחת מהאפליקציות/מהתוכנות המומלצות או כל אפליקציה/תוכנה אחרת המיועדת לקריאת ספרי ePub במכשיר בו תרצו לקרוא את הספר. להלן מובאות האפליקציות המומלצות שלנו עם קישורים להורדת גרסה לכל פלטפורמה.
  2. רק אחרי התקנה של אפליקציה/תוכנה ייעודית, יש להוריד למכשיר את הספר מהדף הספרייה שלי. לשם קריאת ספר כמוסבר בדף זה, יש להוריד את גרסת ePub3 של הספר (לגבי קריאת גרסת Kindle, עיינו בדף איך קוראים ספרי Kindle).
  3. במכשיר נייד עם מערכת ההפעלה Android, לאחר ההורדה, המכשיר יציג אפשרות לפתוח את הקובץ. יש ללחוץ על הקישור פתיחה המוצג. לחלופין יש לאתר את הקובץ בספרייה הורדות וללחוץ עליו. תוצג רשימה של אפליקציות בהן אפשר לפתוח את הספר. בחרו באפליקציה הרצויה, ציינו רק הפעם (מומלץ) או תמיד והספר ייפתח באפליקציה שנבחרה.
  4. במחשב עם מערכת ההפעלה Windows, יש ללחוץ פעמיים על הקובץ לפתיחת הספר בתוכנה המוגדרת כברירת מחדל לקריאת הספר. כדי לפתוח עם תוכנה אחרת, יש ללחוץ לחיצה ימנית על הספר ולבחור פתיחה באמצעות בתפריט הצף ואז לבחור בתוכנה הרצויה.
  5. לנוחותכם, התאימו את הגדרות גודל הגופן והבהירות. הערה: הספרים שלנו מגיעים עם גופנים מובנים, המאפשרים את הצגת הספר בצורה אופטימלית. שימו לב שבאפליקציה מוגדר שימוש בגופני היצרן ולא בגופני המערכת.

אפליקציות ותוכנות מומלצות לקריאת ספרים בפורמט ePub3

הערות:

  • גרסת ADE לאנדרואיד לא פועלת באופן מיטבי. מומלץ להשתמש בתוכנה זו ל-PC בלבד.
  • גרסת Helicon Books לאנדרואיד לא מציגה תמונות באופן מיטבי. מומלץ גם לשנות את הגדרת רווח בין שורות במקומות הבעייתיים.

יש לכם הערות לדף זה? גיליתם אפליקציית קריאה טובה לספרי ePub3 בעברית שאינה מוזכרת כאן? אנא שלחו לנו הודעה על כך כאן.