ביוגרפיה

תמונת המחבר

עמית מאוטנר

נולד בהוד השרון, 1978. מתגורר במושב כפר אחים.

בוגר מגמת המשחק בחוג לתיאטרון באוניברסיטת ת"א ובוגר מסלול הוראת התיאטרון במכללת סמינר הקיבוצים. מורה לתיאטרון בתיכונים בגדרה ובמזכרת-בתיה.

בוגר כיתת השירה של הליקון 2002 ובוגר הקורס להכשרת מנחים לסדנאות כתיבה של מתא"ן. מנחה סדנאות "שורה חדשה" לכתיבה יוצרת ברחבי הארץ, מקיים מפגשי "נפשות לשירה" עם בני-נוער בבתי ספר תיכוניים, עורך מדור "נדודי שירה" במגזין "אופס" של האוניברסיטה הפתוחה ומביים מופעי "שירתיאטרון".

שיריו פורסמו במוספים של הארץ, מעריב, מקור ראשון וישראל היום; כמו כן פרסם את שיריו בכתבי-עת שונים בדפוס: משיב הרוח, שבו, כתובת, גג, הליקון, עיתון 77, מאזנים, הכיוון מזרח, דקה, אתגר, עבריתון, מאגמה ואחרים. באינטרנט, פורסמו שיריו בין היתר בכתבי-העת: החוטם, שחרזדה, זוטא, סופ"ש שירה באתר של נילי דגן, נתיבים, קשר סבתא, ליריקה, פואמה, גרילה תרבות, מדור בית העם ב-Ynet, אתר שירה חברתית, מגזין התרבות של הדרום "כביש ארבעים", מעמקים, קשתות, בין השמשות, עולמות, עיין ערך שירה, דג אנונימי ועוד.

שיריו שולבו והשתתפו בתערוכות אמנות קבוצתיות והולחנו בין היתר על-ידי: אורי פרנס, זיו שליט ואנסמבל "איה נעלמה".

זכה בציון לשבח בתחרות "פרס פסח מילין" לשירה מטעם איגוד כללי של סופרים בישראל. ספרו למה משורר יצא בדפוס בהוצאת 'ספרא' בתמיכת מפעל הפיס.

קישורים: